Terje Nilsen

Daglig leder/installatør

Mob: 917 819 42
E-post: terje.nilsen@arnejohansen.no

Fagbrev gr. L og H. Div kurs.

Ferdig utdannet v/teknisk fagskole – 99.
Har siden da arbeidet som prosjektleder, med ansvar for flere store anlegg.
Malangen fort, Husby sykehjem, Bøheimen sykehjem, Samisk høyskole/v.skaps- bygg, Setermoen ledelsesbygg L2 m.fl.

 

 

 

 

Bård Thore Mikalsen

Saksbehandler/ENA

Mob: 906 463 52
E-post: btmikalsen@arnejohansen.no
Fagbrev gr. L. Div kurs.
Eksamen Teknisk fagskole vår 2011.
Autorisasjon ENA
Har som anleggsleder ferdigstilt blant annet Samisk høyskole/v.skaps bygg og Setermoen Ledelsesbygg L2.
Enøk Andøya.

 

Geir magnusGeir Magnus Hansen

Elektriker

Mob: 971 574 31
E-post: geirmagnus@arnejohansen.no

Fagbrev gr. L og S. Div kurs.
NEMKO godkjent el.kontrollør.

Har vært anleggsbas på flere større prosjekter, her nevnes:
Bøheimen sykehjem, Lødingen skole, Husby sykehjem m.fl.

 

Hartvik

Hartvik Hartviksen

Elektriker

Mob: 975 410 16
E-post: hartvik@arnejohansen.no
Fagbrev gr. L og S. Div kurs.
Teknisk Fagskole.
Innehar autorisasjon for teleinstallatør gr TIA,
og tilfredsstiller krav for autorisasjon KIA.Har vært anleggsbas på flere prosjekter, blant annet Enøk Andøya.

 

 

 

 

SveinulfSveinulf Frantzen

Elektriker

Mob: 958 39 403
E-post: sveinulf@arnejohansen.no

Fagbrev gr. L. Div kurs.
Eksamen Teknisk fagskole vår 2011.

  Dag Rørnes

    Elektriker

    Mob: 977 420 15
    E-post: dag@arnejohansen.no
    Fagbrev gr L i 2009. Div kurs.

 

Sindre Jusnes Nesheim

Elektriker

Mob: 473 282 51
E-post: sindre@arnejohansen.no

 

Fagbrev gr L i 2009. Div kurs.

 

 

Edd

Edd- Magne Ballari

Elektriker

Mob: 412 668 46
E-post: eddmagne@arnejohansen.no
Fagbrev gr L 2013. Div kurs.
Teknisk fagskole 2017.

 

Magnus Elshaug Eidem

Elektriker

Mob: 902 928 94
E-post: magnus@arnejohansen.no
Fagbrev Gr. L 2016. Div kurs.

ChristianChristian Rochmann

Elektriker

Mob: 482 377 24
E-post: christian@arnejohansen.no

Fagbrev gr. L 2014. Div kurs.

Sverre

Sverre Johan Frantzen

Elektriker

Mob: 452 446 28
E-post: sverre@arnejohansen.no

Fagbrev gr.L 2015. Div kurs.

 

Anders Nilsen

Elektriker

Mob: 48226399
E-post: anders@arnejohansen.no

Fagbrev gr. L 2012. Div kurs.

 

  Audun Aalmo

   Elektriker

   Mob: 918 00 523
   E-post: – audun@arnejohansen.no

Fagbrev Gr. L i 2018

  Adrian Thrane Pedersen

    Elektriker

   Mob: 993 400 84
   E-post: adrian@arnejohansen.no

       Fagbrev gr. L i 2018.

Daniel Arnesen

Lærling

Mob: 948 335 36
E-post: daniel@arnejohansen.no

Tony Ananiassen

Lærling

Mob: 988 15 620
E-post: tony@arnejohansen.no

Endre Storvoll

Lærling

Mob: 95 217 488
E-post:endre@arnejohansen.no

Elentreprenør Arne H Johansen   |   Postboks 234, 9483 Harstad   |   Tlf: 77 07 99 70   |   firmapost@arnejohansen.no   |   Org.nr: 976 550 552